Dostępne urządzenia wielofunkcyjne w ofercie Inforoffice

Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne A4

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe A4

Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne A3

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe A3

Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne A4

Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne A4 oferują szybkie drukowanie i skanowanie, co pozwala zaoszczędzić czas. Posiadają inteligentne funkcje, które umożliwiają wykonywanie rutynowych zadań za naciśnięciem jednego przycisku. Dostępne opcje dostosowywania wyświetlacza pozwalają na łatwe użytkowanie. Ta seria urządzeń oferuje również funkcję superszybkiego skanowania oraz zaawansowane opcje łączności. Dodatkowo, możliwość wyboru szybkości drukowania i opcji wykańczania sprawia, że te monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne są wydajne i bezpieczne.

Poniżej znajdziecie Państwo całą gamę urządzeń wielofunkcyjnych marki Canon. Nasi specjaliści  udzielą wszystkich potrzebnych informacji. Zapraszamy do kontaktu

Wszystkie urządzenia drukujące wielofunkcyjne są do nabycia w naszych oddziałach: Warszawa, Lublin, Siedlce lub pod numerem telefonu 22 479 57 74. Przesyłki zwykle wysyłamy w ciągu 24h od dokonania zakupu, duże maszyny dostarczamy osobiście po uzgodnieniu szczegółów z klientem.

Wszystkie urządzenia drukujące wielofunkcyjne mamy dostępne również w dzierżawie: Warszawa, Lublin, Siedlce lub pod numerem telefonu 22 479 57 74.

 • I-SENSYS X 1440i 
  Szybkie drukowanie i skanowanie pozwala oszczędzać czas. Z kolei inteligentne funkcje i opcje dostosowywania wyświetlacza umożliwiają wykonywanie rutynowych zadań za naciśnięciem jednego przycisku.
  (specyfikacja do pobrania)
i-SENSYS X 1440i
 • imageRUNNER 1643i MFP
  Bardzo wydajne monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4 z funkcją superszybkiego skanowania i zaawansowanymi opcjami łączności.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER 1643i
 • imageRUNNER ADVANCE DX 529i MFP
  Seria szybkich i bezpiecznych monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych A4 z wyborem szybkości drukowania i opcji wykańczania.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER ADVANCE DX 529i MFP

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe A4

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe A4 to kompaktowe urządzenia, które oferują wiele możliwości. Dzięki nim można szybko i łatwo drukować, skanować oraz kopiować dokumenty. W zależności od modelu, urządzenia mogą być wyposażone w różne funkcje, takie jak digitalizacja dokumentów czy intuicyjne sterowanie. Bez względu na wybrany model, urządzenia zapewnia wysoką jakość druku i skanowania. To idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują wszechstronnego urządzenia do obsługi dokumentów.

 • I-SENSYS X C1333i 
  Kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenia kolorowe o dużych możliwościach.
  (specyfikacja do pobrania)
I-SENSYS X C1333i
 • imageRUNNER C 1533i MFP 
  Rozszerz flotę urządzeń o szybką, kompaktową, wielofunkcyjną drukarkę, która usprawnia digitalizację dokumentów dzięki intuicyjnej obsłudze.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER C 1533i MFP
 • imageRUNNER ADVANCE DX 259i MFP 
  Kompaktowe, inteligentne, kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A4 do wydajnego i szybkiego drukowania i skanowania.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER ADVANCE DX 259i MFP

Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne A3

Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne A3 marki Canon są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które poszukują wydajnego i energooszczędnego sprzętu. Wszystkie te urządzenia to rozwiązania doskonale dostosowane do potrzeb firm. Zapewniają wysoką jakość wydruku i skanowania, a jednocześnie oszczędność energii i ochronę danych. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie wydajności pracy i efektywności działań firmy.

 • imageRUNNER 2930i MFP 
  Bardzo wydajne monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3 z ulepszonymi zabezpieczeniami i zoptymalizowanym zużyciem energii
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER 2930i MFP
 • imageRUNNER ADVANCE DX 4925i MFP
  Inteligentne i ekologiczne monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A3 pozwala zwiększyć wydajność pracy w firmie.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER ADVANCE DX 4925i MFP
 • imageRUNNER ADVANCE DX 6855i MFP 
  Bezpieczne i ekologiczne wielofunkcyjne urządzenia monochromatyczne A3 ze zintegrowanym oprogramowaniem opartym na chmurze przyspieszają drukowanie i digitalizację dokumentów.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER ADVANCE DX 6855i MFP

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe A3

Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe A3 marki Canon to technologiczne rozwiązania, które gwarantują wysoką jakość wydruku oraz zwiększoną ochronę dokumentów. Zaproponowane przez nas modele to różnorodne propozycje, które spełniają potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dzięki energooszczędnej technologii, kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 redukują koszty drukowania, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość wydruku. Wyposażone w nowoczesne funkcje zapewniają bezpieczeństwo dokumentów, chroniąc je przed nieuprawnionym dostępem.

 • imageRUNNER C 3326I MFP 
  Zwiększ bezpieczeństwo dokumentów i zmniejsz koszty drukowania dzięki energooszczędnej kolorowej drukarce wielofunkcyjnej A3.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER C 3326I MFP
 • imageRUNNER ADVANCE DX C 3922i MFP
  Innowacyjne, bezpieczne i niezawodne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 do współpracy w chmurze i wydajnej pracy w hybrydowym środowisku.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER ADVANCE DX C 3922i MFP
 • imageRUNNER ADVANCE DX 5840i MFP 
  Zaawansowane, inteligentne wielofunkcyjne urządzenia kolorowe A3, które umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze zarządzanie dokumentami.
  (specyfikacja do pobrania)
imageRUNNER ADVANCE DX 5840i MFP

Umów się z naszym ekspertem aby otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

Powody dla który warto wybrać nas

Wsparcie 24/7/365

Naprawimy i przywrócimy sprawność Twoim urządzeniom biurowym.

Przystępne ceny

Znajdziemy produkt dostosowany do Twoich wymagań finansowych.

Szeroki zakres

Rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo i optymalizację wydruku.

Opieka specjalistów

Nasza wiedza ułatwi dobór odpowiednich rozwiązań dla Ciebie.

Niezawodne urządzenia

Stawiamy na jakość, wydajność i funkcjonalność urządzeń drukujących.

Montaż i uruchomienie

Zapewniamy transport, instalację oraz przeszkolenie użytkowników.

Call Now Button